pátek 30. prosince 2016

Bilance roku 2016


Rok 2016 byl přelomový po více stránkách. Co důležitého se - z mého pohledu - tedy událo v roce 2016?


a) Udělal jsem si pořádek v pracovním i soukromém životě. A rozhodl se, kam nasměrovat své psací aktivity.

b) Povídka Zákon smyčky, původně psaná pro stejnojmennou soutěž u Jitky Ládrové, nakonec skončila na webu Nevšední svět, který provozuje Vladimír Němec. Ohlasy na ní byly pozitivní, což mě jako autora těší.

c) Frost (hlavní projekt N1 – 2016) byl hotov již v květnu, prošel betou, finální podobu získal v srpnu, poslední drobné úpravy před odevzdáním jsem pak přidal v listopadu.

d) Dlouhodobý motivační projekt (viz. pravý sloupec) FB výzva: román do roka a do dne, vstupuje do třetího roku existence.

e) Hlavní literární projekt pro rok 2017 bude mít pracovní název N2 – pořádně jsem se k němu dostal až v půli prosince, s velkým zpožděním, v plánu bylo udělat si mnohem větší náskok. Zatím je hotovo cca 65,000 zn./45 NS.


Co dodat? 


Všem Vám přeji v roce 2017 mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu pracovních i osobních úspěchů.

5 komentářů:

 1. Úspešný rok! Dúfam, že rok 2017 bude ešte lepší a podarí sa ti všetko, čo si si naplánoval. Možno ešte viac... Budem držať palce. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji - i Tobě jen to nejlepší, a ať se ti daří :-)

   Vymazat
 2. Tak ještě jednou přeji všestranně úspěšný rok. Asi mě taky čeká časem nějaká zásadnější blogová změna, ale teď to ještě nebude. A rád si počkám, kam bude směřovat tvůj blog. Jen koukám, že mi systém nenabízí možnost hlásit se pod svou standardní komentářovou identitou (nick + adresa blogu), hlásit se přes svůj google účet se mi opravdu nechce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Tobě též. Zkusil jsem trochu polechtat nastavení (nechal jsem tady default), snad už by to mělo jít tak, jako předtím. Krásný zbytek roku, hodně inspirace a ještě více spokojených čtenářů :-)

   Vymazat
  2. Výborně, děkuji, už mi to funguje :-).

   Vymazat