středa 12. dubna 2017

Člověk a upír jako milenci


(původní článek byl vydán 09.11. 2014)

Na obzoru se nám objevil jeden malý problém. Pojďme se mu podívat blíže na zoubek... Současné romantické představy (hlavně mladých slečen) směřují k tomu, že by bylo cool mít s upírem vztah, sex, popřípadě rovnou dítě. Opravdu?Takhle si to představuje díky televizi mnoho lidí, ale...


Definice upíra: 


Upír je zemřelý člověk, který nedošel klidu, v noci vstává z hrobu a saje krev živých. V původní mytologii Slovanů, ale též Germánů, se upírem stával člověk zemřelý nečistým způsobem (sebevrah, popravený zločinec), či vůbec osoba vylučující se ze společnosti lidí, nebo skonavší nepřirozenou smrtí (čaroděj užívající černé magie, nebo oběť čaroděje). Tolik tetička Wiki.

Sex s upírem?


Pokud je někdo mrtvý, znamená to, že mu netluče srdce. Proč je to důležité? Těm chytřejším to již došlo, těm méně důvtipným to řeknu na plnou pusu. Aby došlo k erekci, což je zásadní předpoklad pro provedení úspěšného pohlavního styku, musí být naplněna topořivá tělesa v penisu tepennou krví. Pokud srdce nebije, nemůže do těch tělísek nic poslat, tudíž k něčemu jako ztopoření nedojde a sexuchtivá slečna má smůlu.

Další, poněkud nechutnou, skutečností je to, že upír je vlastně pohybující se mrtvola (jen má na rozdíl od zombie vlastní vůli) a tudíž se nachází v různě pokročilém stádiu rozkladu. Není opravdu žádný důvod, aby pohlavní orgány zůstaly tohoto procesu ušetřeny. Pokud má přesto ještě někdo zálusk na plození dětí s upírem klasickou cestou (pomocí pohlavního styku) a podaří se mu tuto bytost sexuálně vzrušit, měl by vzít v potaz riziko téměř stoprocentní infekce a uvědomit si, že je prostě nekrofil.

Potomstvo:


Bylo by možné zplodit potomka člověka a upíra? Pokud připustíme, že se nějakým způsobem podaří upírovi dosáhnout erekce, je tu ještě jeden zásadní fakt. Tělesná teplota. Pro tvorbu spermií je nutné stabilní prostředí s teplotou o cca tři stupně nižší, než je 37°C, proto jsou varlata v šourku. A jak víme, upír je mrtvolka, takže má teplotu jakou? Ano přesně. Svého okolí. Nahřívání u radiátoru to nezachrání, jen by se tím urychlil hnilobný a rozkladný proces. Z toho nám vyplývá jediné. Klasickou cestou, jak ji známe, je narození potomka z tohoto spojení jednoduše fikcí. 

Aha, a co když je upír žena? Riziko infekce zůstává, obvinění z nekrofilie též, vývoj plodu (stejně jako spermií) je podmíněn určitou tělesnou teplotou. Můžete namítnout, že existují případy, kdy se zdravé dítě narodilo mrtvé ženě. Ale na rozdíl od této situace bylo počato za „běžných“ okolnosti a dále to nebyl porod klasickou cestou, nýbrž císařským řezem - navíc v 27. týdnu těhotenství. zdroj (před úpravou)

Shrnutí:


Nebuďte hovada. Prostě berte jako fakt, že kříženci upírů a lidí klasickou cestou v podobě dětí na tento svět nepřicházejí. A pokud toužíte s upíry mít sex, jste nekrofilové. Navíc je to příšerně nehygienické...

Žádné komentáře:

Okomentovat